fbpx

LJubiše Miodragovića 11 N , 11160 Beograd

Poštovani posetioci našeg web sajta
Možete nas kontaktirati putem Online kontakt forme tako što ćete popuniti sva zahtevana polja i kliknuti na dugme "Pošalji". Takođe, možete nas kontaktirati i putem brojeva telefona ili mail adresa izlistanih na ovoj stranici.

Vaš Termo Pool

Termo Pool DOO

LJubise Miodragovica 11 N 

11160 Beograd

 

Smedersvski put 29 A (DRUGA RADNJA)

11000 Beograd 

 

Kraljevica Marka bb

35000 Jagodina

 

Bulevar Kraljice Marije 62 đ

34000 Kragujevac

E-mail

Info:

 

Veleprodaja:

veleprodaja@termopool.com

 

Maloprodaja: 

maloprodaja@termopool.com  

 

Finansije:
 
Magacin:

 

Grejanje - komercijala:

Momčilo Dakić 

momcilo.dakic@termopool.com

Slavica Golijanin 

slavica.golijanin@termopool.com

 

Bazeni - Komercijala
Nevena Rupnik 

nevena.rupnik@termopool.com  

Marija Micic 

marija.micic@termopool.com

Slavica Golijanin 

slavica.golijanin@termopool.com   

 

Logistika i transport:

Slavica Golijanin 

slavica.golijanin@termopool.com

 

Finansije i administracija

Slađana Sekulić 

finansije@termopool.com

 

Magacin

Stevan Tanasijevic  

magacin@termopool.com

 

Maloprodaja Kragujevac 

Marko Ribać 

Telefon

011/44-17-250 - Poslovnica Beograd

Radno vreme:
Ponedeljak - Petak 08h - 16h

 

035/250-570 - Poslovnica Jagodina

Radno vreme:
Ponedeljak - Petak 08h - 16h
Subota 08h - 15h

 

062/111-48- 85 -  Poslovnica Kragujevac

Radno vreme:
Ponedeljak - Petak 08h - 16h
Subota 08h - 14h

TermoPool - Beograd

TermoPool - Kragujevac

TermoPool - Jagodina